Скажений собака покусав трьох людей на Львівщині

У селі Бистриця Дрогобицької громади та його 5-кілометровій зоні (село Новошичі, село Ортиничі, село Биків) запровадили карантин на 2 місяці.

10.01.2024
Скажений собака покусав трьох людей на Львівщині

Про це повідомляє Дрогобицька районна військова адміністрація.

5 січня з Львівської регіональної державної лабораторії надійшло підтвердження про наявність вірусу сказу у собаки.

“Встановлено, що напередодні собака віком восьми років покусала трьох людей і після цього загинула. Профільні служби вживають передбачені заходи із запобігання поширювання захворюванню. На місці загибелі собаки, а також на подвір’ї проведено дезінфекцію”, – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим у селі Бистриця буде проводитися вакцинація всіх собак та котів.

Карантинні обмеження діятимуть до 8 березня 2024 року включно за умови відсутності нових випадків захворювання.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.