Школу на Тернопільщині перевели на дистанційне навчання через випадок гепатиту А у громаді

У місті Зборів Тернопільського району через випадок гепатиту А на дистанційну форму навчання перевели учнів школи № 2.

07.11.2023
Школу на Тернопільщині перевели на дистанційне навчання через випадок гепатиту А у громаді

Як повідомили на Facebook-сторінці  Зборівської міської громади, школярі навчатимуться онлайн з 8 до 17 листопада.

“Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Зборівській міській раді. Зробили це, щоб попередити подальше ускладнення епідемічної ситуації з вірусного гепатиту А”, — йдеться в повідомленні.

Голова Зборівської громади Руслан Максимів каже, в цій школі навчаються приблизно 500 учнів.

“Минулого тижня виявлено випадок стосовно захворювання в однієї з працівниць підприємства, яке обслуговує нашу столову, тобто це не працівник школи. Це підприємство, яке надає послуги з харчування дітей”, — каже Руслан Максимів.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.