Шахрай-іноземець видурив у прикарпатки понад 600 тисяч гривень

Жителька Галицької громади місяць переписувалася з іноземцем у соцмережі. Втершись у довіру жінки, інтернет-шахрай вмовив жінку перерахувати за неіснуючу посилку 607 тисяч гривень.

30.11.2023
Шахрай-іноземець видурив у прикарпатки понад 600 тисяч гривень

Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

Жінка розповіла, що познайомилась в соціальній мережі з чоловіком, який проживає у Лондоні.

«Майже місяць аферист переписувався із заявницею. А опісля начебто надіслав жінці посилку із речами, дорогоцінними подарунками та грошовими коштами. Пізніше з іноземного номера телефону до жінки зателефонував невідомий чоловік, який представився агентом кур’єрської компанії та повідомив, що потрібно оплатити штраф за митний контроль за посилку», – йдеться у повідомленні.

За кілька платежів прикарпатка переказала шахраєві майже 607 тисяч гривень, однак надіслану посилку так і не отримала.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.