Садовий розповів про бюджет, дитячу реабілітацію та безкоштовне поселення для військових

У своєму щотижневому відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий розповів про найважливіше за тиждень, що минає: допомогу військовим і їх рідним, формування бюджету на 2024 рік та завершення збору коштів на дитячу реабілітацію.

27.11.2023
Садовий розповів про бюджет, дитячу реабілітацію та безкоштовне поселення для військових

“Час до часу у мене питають: чого там щось недоробили, а ви таке обіцяли,… Ще раз пояснюю: поки триває війна, жодних серйозних робіт за бюджетні кошти ми робити не будемо. Наш пріоритет зараз – військові, реабілітація і все, щоб допомагає перемогти в цій війні.

Зараз формуємо бюджет на 2024 рік. Не зважаючи на те, що ми ПДФО віддали державі і вона за ці кошти може почати виробництво українського озброєння, і навіть маючи невеликі можливості, ми все рівно до 1 мільярда гривень на наступний рік закумулюємо для допомоги нашим військовим. Це важливо, бо сьогодні 30 тисяч львів’ян боронять нас на передовій.

Як ви знаєте, у Львові лікується багато хлопців і дівчат з цілої України, зокрема і діти. Декілька місяців тому ми почали збір коштів на дитячу реабілітацію UNBROKEN KIDS. Було потрібно 35 млн грн. Думали, що ця сума непідйомна, але львів’яни перераховували одноденну зарплату, міжнародні організації долучились і ми зібрати ці кошти! Дякуємо всім.

Тепер щодо допомогти дорослим. Дуже часто, коли приходжу в лікарню, бачу, що до одним пацієнтів приходять рідні, а інші розповідають, що їх родичі живуть далеко і не мають змоги сюди приїжджати, переночувати. Якщо ви хочете провідати своїх рідних, які проходять лікування у Львові, місто покриє видатки на ваше проживання в нашому місті. Для цього є Центр надання послуг учасникам бойових дій, куди можна звертатися з цим питанням і вам допоможуть. Потрібно підтримувати одне одного в непростий час, в єдності наша сила”,розповів мер Львова.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.