Садовий оприлюднив декларацію за 2022 рік: скільки заробив мер та його дружина

У 2022 році мер Львова Андрій Садовий задекларував 813 тис. грн зарплати. Натомість його дружина Катерина Кіт-Садова отримала майже 2,4 млн грн зарплати у «ТРК Люкс».

13.02.2024
Садовий оприлюднив декларацію за 2022 рік: скільки заробив мер та його дружина

Про це свідчить декларація Андрія Садового оприлюднена на сайті НАЗК.

У розпорядженні дружини Садового досить значна сума: 28 тисяч доларів та 430 тисяч гривень готівки та 5,9 тисячі гривень та 6,8 тисячі гривень у банках.

Крім того, її активи також включають два автомобілі – Skoda Kodiaq 2017 року та Mercedes-Benz V300 2021 року випуску, а також нерухомість, серед якої дві земельні ділянки та будинок на 660 квадратних метрів.

Особливий інтерес викликала інформація про те, що дружина мера Львова має понад 17 тис. одиниць цінних паперів приватної фірми “Телерадіокомпанія “Люкс”, до якої входить зокрема “24 канал”. Враховуючи, що вартість одного цінного папера становить понад 170 тис. грн, то цей актив коштує загалом майже 3 млрд грн.

Нагадаємо, голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та його сім’я у 2022 році задекларувала 4 квартири у Львові.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.