Садовий і Самчук просять Екстрену медичну допомогу звільнити приміщення на Миколайчука

22 лютого комісія з питань охорони здоров’я та материнства розглянули лист від КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо врегулювання питання розірвання договору оренди з Першим територіальним медичним об’єданням Львова.

23.02.2024
Садовий і Самчук просять Екстрену медичну допомогу звільнити приміщення на Миколайчука
Фото: Львівська міськрада

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Як пояснив в.о. генерального директора Андрій Васько, керівництво КНП «Львівське ТМО «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» звернулось до установи щодо дострокового розірвання договору оренди у зв’язку з необхідністю реалізації спільного проєкту МОЗ України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні”.

“Йдеться про гаражні приміщення, які знаходяться на території лікарні, та приміщення для ремонтного обслуговування транспортних засобів “екстренки”.

Хочу наголосити, що термін договору оренди завершується у 2027 році.

Відтак висловлюю занепокоєння, що дані дії можуть призвести до порушення основних завдань, покладених на екстрену медичну допомогу – безперебійне надання екстреної медичної допомоги, зокрема медичної евакуації, в тому числі за кордон», – повідомив Андрій Васько.

«Нам незрозуміла логіка дій ТМО. Ми живемо в непростих умовах, у стані війни, і у такий складний час порушувати питання дострокового розірвання договору оренди є неприйнятним. Цього не можна допустити, адже це відпрацьована логістика, маршрути пацієнтів, а найперше – це збереження життя та здоров’я мешканців Львівщини, в тому числі міста Львова», – наголосила голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради Анна Ярмола.

Відтак, комісія ініціювала проведення спільної наради з представниками міської та обласної влади, їх юридичних управлінь, депутатської комісії, управління майном спільної власності щодо вивчення та врегулювання питання щодо оренди приміщень Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.