Російський режисер Міхалков назвав українську мову катастрофою для росії

Російський режисер Нікіта Міхалков назвав українську мову “катастрофою” для росії, оскільки саме нею нібито формулюють ненависть до країни-агресорки і поширюють русофобію. Зокрема, путініст закликав повністю виключити викладання рідною мовою у школах Донбаса.

26.08.2022
Російський режисер Міхалков назвав українську мову катастрофою для росії
Нікіта Міхалков

Ба більше, він вважає, що викладачам у всіх населених пунктах Донецької та Луганської областей необхідно виправдовувати війну перед дітьми. Такий коментар Міхалкова прозвучав на Форумі педагогів Підмосков’я, відео з якого поширилось мережею.

“Якщо предмети викладатимуться українською мовою – це катастрофа”, – видав пропагандист.

Режисер додав, що останні два покоління українців виховувалися в ненависті до росіян та всього російського, саме тому “конфлікт” між двома країнами був неминучим ще з 1991 року, після розпаду СРСР.

За словами Міхалкова, українська мова стала “русофобією”.

“Словосполучення, яке ми чуємо в українській, транскрипції та вимова, вони для нас, і для світу в принципі, і для них самих, є формулюванням ненависті до росії”, — вважає Міхалков.

Зазначимо, російський режисер неодноразово висловлював наративи російської пропаганди і є одним із прихильників вторгнення рф до України. Зокрема, він заявляв про “біологічну зброю”, яку випробовували на добровольцях в Україні. Внесений до чорного списку Мінкультури України у січні 2018 року за загрозу національній безпеці країни.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.