Родини українських захисників відвідали замки на Львівщині

“Будинок воїна” спільно зі священником Храму святого Юрія Переможця ПЦУ Миколою Біляком організували родинам українських захисників захоплюючу мандрівку замками Львівщини.

16.06.2024
Родини українських захисників відвідали замки на Львівщині

Як повідомляє “Будинок воїна”, подорож розпочалася з відвідування одного з найвідоміших замків Львівщини – Олеського.

“Ця середньовічна фортеця не тільки вражає архітектурною величчю, але й зберігає численні історичні артефакти, які відкривають сторінки нашого минулого. Історичні розповіді та мальовничі краєвиди стали чудовим стартом нашого маршруту”, – зазначили у повідомленні.

Наступною зупинкою для родин українських воїнів став Підгорецький замок – справжня перлина епохи ренесансу. Усі охочі мали можливість прогулятися парками, побачити унікальні зали та дізнатися про багату історію цього місця.

Завершенням маршруту став Свіржський замок. До слова, саме в ньому відбулася екранізація роману “Три мушкетери”.

“Сьогоднішня мандрівка, нагадала нам про те, що архітектура, культура та традиції є важливою частиною нашої історії. Щодня ми маємо пам’ятати про те, якою ціною наші Захисники оберігають нашу землю. І наш обов’язок цінувати та підтримувати їх та їхні родини”, – підсумували у дописі.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.