Путін переконує школярів, що України не існувало і окупанти захищають Росію

Президент РФ Володимир Путін під час зустрічі зі школярами переконував їх у тому, що України не існувало до утворення Радянського Союзу і що нібито мета війни РФ проти України – припинити війну, яка відбувалася на Донбасі з 2014 року та захистити Росію.

01.09.2022
Путін переконує школярів, що України не існувало і окупанти захищають Росію
Скріншот з відео

Про це Путін розповів під час відкритого уроку “Розмова про важливе” у Калінінграді 1 вересня, пише “УП”.

Путін заявив, що в середу розмовляв із міністром освіти, і той розповідав про Донецьк та інші окуповані Росією території України. Там нібито школярі не знають, що існує “кримський міст” і що Україна та Росія входили до складу СРСР.

“Не лише діти, а навіть багато дорослих, судячи з усього, не знають, що Україна ніколи не мала своєї державності до утворення Радянського Союзу. Не було такої держави”, – видумав путін.

Путін розповів дітям, що після революції 1917 року Компартія передала в Україну “значну частину історичних російських територій, включаючи Донбас, хоча жителі Донбасу цього не хотіли, прямо є свідчення та документи”.

“Спочатку домовилися, що Донбас, це Криворізька республіка тоді називалася, мала увійти до складу Росії. А потім Володимир Ілліч Ленін сказав: “Треба перерішати”, і віддали в Україну, що формувалася”, – розповів Путін свою версію історичних подій.

Він також переконував дітей у тому, що російські окупанти в Україні намагаються закінчити якусь війну та захистити Росію.

Усі вважають, що якась агресія з боку Росії відбувається сьогодні. Але ніхто не розуміє і не знає, що після державного перевороту в Україні у 2014 році жителі Донецька, Луганська, у значній своїй частині, принаймні, Криму не захотіли визнати результати цього перевороту. Проти них почали фактично війну та 8 років її вели.

І місія наших солдатів, ополченців Донбасу – цю війну припинити, захистити людей. І, звісно, ​​захистити саму Росію, бо на території сьогоднішньої України почали створювати антиросійський анклав, який загрожує нашій країні. Тому хлопці наші, які воюють, захищають і мешканців Донбасу, і саму Росію”.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.