Прикордонники затримали чотирьох українців біля кордону з Молдовою

Чотири чоловіки призовного віку — жителі Одеси, Києва, Маріуполя та Миколаєва.

15.12.2022
Прикордонники затримали чотирьох українців біля кордону з Молдовою
Фото: Державна прикордонна служба України

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. 

Під час з’ясування обставин справи правоохоронці встановили, що чоловіки зв’язались з організатором трансферу у мережі Інтернет та отримали інструкції прибути до Одеси, а звідти приміським потягом до прикордоння, де на них чекатиме автомобіль. Така «мандрівка» коштувала 5 000 доларів кожному.

Прикордонники скерували до Нацполіції повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та ст. 336 «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із категорії резервістів в особливий період» КК України.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.