Правоохоронець на Львівщині допомагав військовозобов’язаному уникнути мобілізації

Чоловік за 1,8 тис. доларів обіцяв працевлаштувати війсьовозобов’язаного до прикордонників, аби можна було уникнути мобілізації до Збройних сил України.

09.02.2024
Правоохоронець на Львівщині допомагав військовозобов’язаному уникнути мобілізації

Про це повідомляє Теруправління ДБР у Львові.

До правоохоронця звернувся місцевий мешканець, який хотів влаштуватися на службу в підрозділ на Львівщині, що не бере участь у бойових діях. Правоохоронець пообіцяв домовитися з керівниками підрозділу.

За декілька днів він повідомив у месенджері, що вже домовився про співбесіду і суму хабаря – 1,8 тис. доларів. За ці гроші чоловіка мали б зарахувати до військової частини з умовою, що у перший рік служби його не відряджатимуть у зону бойових дій.

Правоохоронець призначив зустріч о 5 ранку неподалік місця служби. Під час передачі грошей його затримали працівники ДБР.

Затриманий намагався позбутися грошей, викинувши їх на дорогу.

Йому повідомили про підозру.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.