Повертаючись з Польщі, львівські медики допомогли жінці, яка постраждала у ДТП

Лікарі автобусом поверталися з Польщі та стали свідками дорожньо-транспортної пригоди.

18.10.2023
Повертаючись з Польщі, львівські медики допомогли жінці, яка постраждала у ДТП

Як повідомляє Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф, на проїжджій частині лежала постраждала.

“Допомагати в екстрених випадках — це святий обов’язок медиків екстренки, тож всі кинулися на підмогу колегам зі “швидкої”.

Тиск, пульс, введення необхідних медикаментів. Постраждалій поставили шину та помістили на пневматичні ноші“, – йдеться у повідомленні.

58-річну пацієнтку з попереднім діагнозом: відкритий перелом лівої нижньої кінцівки, закрита черепно-мозкова травма, забій грудної клітки, органів черевної порожнини та тазу у стані мозкової коми каретою “швидкої” доставлено до лікувального закладу.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.