Помер легендарний львівський важкоатлет Адам Гнатів

На 79-му році життя відійшов у вічність важкоатлет зі Львова.

20.07.2023
Помер легендарний львівський важкоатлет Адам Гнатів

Про це повідомляє Відділення НОК у Львівській області.

Адам Гнатів – 14-разовий рекордсмен світу, віцечемпіон Європи 1972 року, чемпіон СРСР 1971 року.

Спортсмен – неодноразовий чемпіон і призер змагань ДСТ «Локомотив» та «Збройні сили», переможець Передолімпійського тижня в Мюнхіні 1971 року, переможець і призер багатьох міжнародних змагань.

Андрій Гнатів становив 14 рекордів світу та СРСР.

“Олімпійська родина Львівщини висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам Адама Гнатіва. Вічна пам’ять”, – йдеться у повідомленні.

 

 

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.