Польські турфірми почали відновлювати подорожі до Львова

Попри війну Україна залишається одним із найулюбленіших туристичних напрямків поляків. Представники польської туристичної фірми Quand Tourist повідомили, що 15 жовтня відбудеться перша поїздка до Львова з початку повномашстабної війни в Україні.

05.10.2022
Польські турфірми почали відновлювати подорожі до Львова
Фото: умовне

Як пише wp.pl, представник турфірми зауважив, що рішення про відновлення подорожей до Львова є реакцією на попит ринку. 

“Для нас це питання не є дискусійним, а є реакцією на потреби ринку та наших клієнтів. Нас постійно запитують, коли можна буде організувати поїздку до Львова, тому ми вирішили відновити наші подорожі, – каже Анджей Кудліцкі з туристичного бюро Quand. – Ми не очікуємо, що після нашого оголошення до Львова поїдуть вагони, набиті туристами”, – додає він.

За його словами, компанія постійно перевозила людей через український кордон і під час повномашстабної війни. Це були різні перевезення. Люди їздили волонтерити або відвідувати родичів. 

“Скільки людей, стільки і думок. До Львова лише 60 км від кордону. Життя там триває нормально. Є події в опері, є концерти у філармонії, ресторани працюють у звичайному режимі. У Львові також працюють заклади культури та відбуваються різноманітні цікаві заходи. А ще там завжди чекають в гості львів’яни та місцеві поляки”, – пояснює Анджей Кудліцкі.

Він зауважує, що ніхто не може гарантувати безпеку. По Львову та області росіяни неодноразово били ракетами. Та попри це поїздки в Україну не заборонені.

“Але люди мають усвідомлювати, що навіть тінь ризику є завжди. Страхові компанії захищають своїх клієнтів, але за винятком подій, пов’язаних з воєнними діями. Ми вирішили їхати до Львова на власний ризик”, – додав представник турфірми.

Одноденна поїздка до Львова коштує від 150 до 190 злотих. Організатори забезпечують клієнтів (залежно від обраного варіанту) транспортом, страховкою, прикордонними зборами, обслуговуванням гідів, екскурсіями по Львову та вхідними квитками.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.