Польська фармацевтична компанія побудує підприємство на Львівщині

Міський голова Жовкви та директор польської компанії “Biofarm” підписали меморандум про будівництво фармацевтичного підприємства у Жовкві.

16.10.2023
Польська фармацевтична компанія побудує підприємство на Львівщині

У коментарі LVIV.MEDIA міський голова Олег Вольський зазначив, що, попередньо, будувати підприємство планують на об’їзній дорозі Жовкви зі сторони села Сопошин.

“У серпні ми мали перший візит до компанії “Biofarm” у Польщі, ознайомилися із роботою їхнього підприємства та домовилися про співпрацю. Кілька днів тому ми підписали меморандум про співпрацю”, — сказав Олег Вольський.

Для будівництва підприємства необхідно 10 гектарів. На тій ділянці, яку пропонують для зведення будівлі, є більше території, ніж потрібно. Мер Жовкви пояснив, що наразі йдуть переговори щодо того, у якому форматі компанію побудують: чи це буде одноосібна компанія, чи індустріальний парк. Аби розпочати будівництво потрібно спочатку оформити документи та передати землю в оренду компанії.

Олег Вольський стверджує, що до кінця 2023 року вони планують оформили необхідні папери, а тоді передати землю в оренду польській компанії. За його словами, будувати приміщення розпочнуть вже на початку 2024 року.

“Основне підприємство “Biofarm” знаходиться у Польщі, в місті Познань. Там в них працює близько пів тисячі людей — схоже виробництво вони планують побудувати і в Україні. Компанія має новітнє обладнання та чіткий контроль за продукцією. Те, що вони є однією із найбільших фармацевтичних компаній Польщі, багато про що говорить”, — коментує будівництво мер Жовкви.

Польська фармацевтична компанія планує виробляти у Жовкві власну продукцію. На підприємстві працюватимуть приблизно п’ятсот людей.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.