Полковника прикордонної служби з Львівщини затримали на хабарі

51-річного начальника служби кінологічного забезпечення Держприкордонслужби та його спільника затримали, коли ті брали хабар 2000 доларів.

08.04.2024
Полковника прикордонної служби з Львівщини затримали на хабарі

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону

До 51-річного полковника звернувся за консультацією знайомий, який, ймовірно, причетний до незаконного переправлення військовозобов’язаних за кордон. Чоловік хотів дізнатися, чи перебуває він у розшуку.

Начальник служби кінологічного забезпечення пообіцяв з’ясувати у колег цю інформацію, а також за гроші допомогти товаришу «вирішити питання» щодо закриття кримінального провадження. Для цього він мав вплинути на слідчих районного відділу поліції.

Для реалізації цих планів він вступив у злочинну змову із 36-річним уродженцем Львівщини, який повинен був спілкуватися із «клієнтом» та отримати гроші Такі послуги спільники оцінили у 2 тисячі доларів. Викрили вказаних осіб після переказу на банківську картку одного із співучасників 77 500 гривень.

Начальнику служби кінологічного забезпечення та цивільному громадянину повідомили про підозру.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.