ПолітСуєта на Львівщині

Цей тиждень, як і більшість у львівській політиці пройшов цікаво для політиків. Не вірите?

25.02.2024
ПолітСуєта на Львівщині

Почитайте новини Тернопільщини. Ску-ка! Сусіди заводяться лише на чужі вкиди і призначення парашутистів.

Цього разу обговорювали з нами по коридорах/чатиках ймовірне призначення першого зама львівського губера головною жабою тернопільського болота.

У Львові всі експертно повелися на плітки і навіть «достеменно» з джерел пророкували Андрію Годику негайно посаду в прокуратурі.

А могли ж написати, у світлі останніх подій на кордоні, що звільняють його, бо теща – полька.
Andrzej Godyk, kurwa…

Не догадались. Не та була задача.

Дивно, як цього не зробив колишній молодий регіонал, а зараз трохи потасканий Іван Спринський з-за кордону.

У нього фантазії точно не бракує.

Своїми «наїздами» на родину Козицьких чи на «Родинну ковбаску» він додає сміху в унилій суєтній псевдополітиці Лємберга.

Занервував тільки колишній воєнком області Тіщенко, який хоче скласти мандата і піти з кінцями в бізнес.
Зденервувався, бо асоціації ніби то, очевидні. Але полковник майже ні причьом. Ну не міг він довічно тримати Чубатого на довольствії, після того як видьорнув його з криваваї кухні ЗСУ в кухню ТЦК до себе, де той завідував медіаактивністю.

Хоча «ми відповідальні, за тих, кого приручили». Чи не так?

А от чому колишній регіонал наїхав на імперію колишнього головного рига Львова Барана, то є тайна.

Може блогер став веганом, а може, що логічніше, хотів дьорганням за косички нового воєнкома заставити того накласти в труси зі страху ковбаси/

А от тут питання, хто злив Вані інфу?

Той хто мав доступ до неї і до Вані.

Перейдем до культури. До її Палацу. Всевміючий Візьняк пішов. Була спроба через, увага, «рішеннятрудовогоколективу» поставити людину Синютки Лабецького. Там є цікаві підписи, смачні, як «Файні льоди».

Але активно включився «Голос» і відкусив поки що цей обʼєкт. Була задіяна важка артилерія типу нардепа Рущишина. А нардепи ЄС були зайняті чимось важливим.

Але боротьба за керівництво обʼєктами обласної комунальної власності триває.

Будинок вчителя пробують віддати Малій академії наук.

Для поборення чималого авторитету старого Парубія, ввели в бій вічного Юхновського.

Оскільки друг-майданівець Пісний усоп, то шанси в керівника освіти Паски для реорганізації є чималі.
Але связі ще є, то подивимось.

Медицина.

Садовий, тобто його медичний наперсник Олег Самчук, почув силу й поліз забирати приміщення в Екстреної медицини. Нарвався на медійні втрати і трохи присох.

Попереджали ж Андрія Васька люди, які працювали з мером, що не можна вірити словам. Ну поки не катастрофічно. Досвід. У політикумі і менеджементі Львова мало знайдеться досвідчених людей, яких не найопував Андрій Іванович.

Економіка.

АІСу цей тиждень не задався, доля !Фесту загалу відома.

Визнали і відшкодують несплачені податки. Чи у повному обсязі? Риторично.

Та це півбіди, а от обшуки на «Львівводоканалі» це може бути серйозно. Відстороненням директора підприємства Ваньковича не завершиться.

Правоохоронці встановили, що різниця закупівлі обладнання ТОВ «ЕТА» у постачальників та продажу на ЛМКП «Львівводоканал» – близько 11 млн грн. Під час обшуків правоохоронці вилучили документи, які підтверджують факти махінацій.

Дмитро Ванькович задекларував майже 1 млн зарплатні та понад 172 тис. грн прибутку від надання майна в оренду. А також понад 11 тис. процентів від банківських вкладів. На банківських рахунках директора “Львівводоканалу” є майже 95 тис. доларів США, понад 250 тис. грн, 6 тис. 950 євро та 3 тис. 258 польських злотих. Також він тримає 105 тис. доларів та 350 тис. гривень готівкою.

Ванькович позичив своїй же ж фірмі ТзОВ “Агро-простір” 2 млн 233 тис. грн, а ще 700 тис. доларів Сергієві Чепишку. У власності директора “Львівводоканалу” є три земельні ділянки, квартира, гараж, два офіси у Львові, комплекс корівників на Тернопільщині.

У людей в погонах є питання.

Що там на родині значиться.

І чи є родиною новий т.в.о директора Палацу Мистецтв з таким ж прізвищем?

І основне, нафіга тобі, чоловіче, корівник?)

На Тернопільщині.

Пане Годик, подумайте, може киньтеся ви того ровера і таки на нову корову?

Група товаришів

Олег Радик

Джерело

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.