Подаруй воїну перископ – збережи його життя

Львівський Лицар продовжує виготовляти перископи, оскільки вони щодня потрібні нашим захисникам.

20.11.2023
Подаруй воїну перископ – збережи його життя

Як повідомив на своїй Facebook-сторінці Роман Онишкевич, для виготовлення перископів необхідні кошти на матеріали. Тому всіх запрошують долучитися та подарувати свій прилад бійцю.

“Перші перископи, подаровані воїнам друзями Львівський Лицар , їдуть на фронт рятувати життя українців і допомагати їм краще бачити ворога. Дякуємо Oksana Mytina та Ірі Кіт.  Друзі та подруги, будьте, як Іра з Оксаною!” – йдеться у повідомленні.

Як долучитися до допомоги:

1.  Потрібно перерахувати 620 гривень на волонтерську картку Львівського Лицаря  5168745122124958 (Наталія Ходань) та повідомити про це у приват  Романа Онишкевича;

2. Згодом від вас на перископі пишуть вітання;

3. Перископ їде до бійця, а вам – фотокартка, що засвідчує допомогу;

4. Якщо бажаєте відправити перископ конкретному воїну, то можна зробити це самостійно, або ж повідомити координати друзів Львівського лицаря;

5. Перископ може бути і шляхетним подвійним подарунком. Йдучи, наприклад, на уродини-іменини можна замість пляшки соленізанту подарувати від його імені прилад воїну.

“ВІЙНА СТОСУЄТЬСЯ ВСІХ!

ПЕРЕМОГА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО!” – підсумував Онишкевич.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.