Північна Македонія передасть Україні бойові гелікоптери

Хоча в рішенні уряду не вказано тип вертольотів, очільниця македонського Міноборони Слав’янка Петровська раніше говорила про намір передати Україні 12 гелікоптерів Мі-24.

30.03.2023
Північна Македонія передасть Україні бойові гелікоптери
Фото: умовне

Про це повідомила пресслужба македонського уряду.

“Уряд розглянув і взяв до відома інформацію про потребу укласти протокол про передання авіації (гелікоптерів) між міністерствами оборони Північної Македонії та України й ухвалив відповідний протокол”, – йдеться в заяві уряду. 

24 березня 2023 року міністерка оборони Північної Македонії Слав’янка Петровська заявила, що її країна готова передати Києву 12 ударних гелікоптерів Мі-24. Це питання повинні були винести на засідання уряду.

Зазначимо, ці гелікоптери раніше, у 2001 році, Північна Македонія закупила в України. Країна перестала використовувати їх 8 років тому через відсутність запчастин.

Нагадаємо, раніше Португалія повідомила, що передасть Україні шість радянських гелікоптерів.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.