Після Львівщини вже друга ОВА, яка створила робочу групу з питань декомунізації в області

Слідом за Львівською обласною військовою адміністрацією, Івано-Франківська ОВА стала другою областю в Україні, яка створила робочу групу з питань декомунізації та деколонізації.

04.07.2023
Після Львівщини вже друга ОВА, яка створила робочу групу з питань декомунізації в області

Як повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОВА, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», указів Президента України «Про утворення військових адміністрацій» та «Про введення воєнного стану в Україні», з метою забезпечення завершення процесу декомунізації та деколонізації на території Івано-Франківської області потрібно:

1. Утворити робочу групу з питань декомунізації та деколонізації на території області.

2. Затвердити Положення про робочу групу з питань декомунізації та деколонізації.

3.Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОВА (І. Лакіза).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.