Підприємці на Львівщині переправили 28 ухилянтів за кордон

«Клієнтів» реєстрували у відповідних базах, консультували та, в окремих випадках, забезпечували транспортом.

16.02.2024
Підприємці на Львівщині переправили 28 ухилянтів за кордон

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Правоохоронці викрили двох підприємців з Трускавця та Самбора, віком 44 та 38 років.

Зловмисники організовували для військовозобов’язаних чоловіків схему перетину дерєкордону України у воєнний час та забезпечували їх переправлення. Правоохоронці задокументували 28 таких фактів.

Слідчі повідомили їм про підозру.

Максимальне покарання, що загрожує підозрюваним – позбавлення волі на строк до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.