Підприємець на Тернопільщині незаконно видобув піску на 40 млн грн

Організатор орендував ділянку для ведення бізнесу, проте безпосереднє видобування піску здійснював без дозвільних документів на земельних ділянках, які перебувають у комунальній власності.

22.04.2024
Підприємець на Тернопільщині незаконно видобув піску на 40 млн грн

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

58-річний житель Тернопільської області залучив до справи свого сина та двох водіїв спецтехніки. Останні відповідали за підготовку родовища та видобуток піску.

Чоловік оформив себе як фізичну особу-підприємця, після чого отримав дозвіл на видобування корисних копалин. Він орендував ділянку для ведення бізнесу. Здобутий пісок відвантажували на майданчики з продажу будівельних матеріалів та реалізовували фізичним та юридичним особам на території регіону.

Торік у жовтні правоохоронці провели обшуки та вилучили службову документацію, печатки, спецтехніку та гроші. Крім того, був проведений огляд земельних ділянок на території Чортківського району, де учасники злочинної групи здійснювали незаконний видобуток піску.

Зловмисники незаконно видобули 35,5 м.куб. корисних копалин, чим завдали державі збитків у великих розмірах — понад 40 млн грн.

“Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів. За порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років”, – йдеться у повідомленні.

;

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.