Під час реставрації домініканської трапезни у Львові виявили цінні розписи

У Львівському музеї історії релігії відреставрували трапезну. Під шаром тиньку виявили настінні розписи.

11.12.2023
Під час реставрації домініканської трапезни у Львові виявили цінні розписи

Про це на повідомив директор музею історії релігії Орест Малиць.

У Львівському музеї історії релігії відновлювали трапезну колишнього домініканського монастиря. Приміщення є виставковою залою музею.

У процесі роботи під шаром тиньку на стінах зовнішньої галереї трапезної знайшли фрески. Вони зображають міські пейзажі.

“Напередодні Різдва маємо в музеї гарну новину. Вчора поважна комісія #InstytutPolonika підвела підсумки реалізації проєкту реставрації трапезної колишнього домініканського монастиря – виставкової зали Львівський музей історії релігії і констатувала завершення робіт. Результати роботи вражають! Дійсно, дуже гарно! Сподіваємося, що віднайдені нещодавно розписи під шаром тиньку у кружґанку монастиря дозволять продовжити реставраційні роботи”, — йдеться в дописі.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.