Під час ремонту у будівлі в Бібрці знайшли сецесійні розписи

У будівлі, де колись діяло товариство «Сокіл» у Бібрці, що біля Львова, знайшли сецесійні розписи.

25.10.2023
Під час ремонту у будівлі в Бібрці знайшли сецесійні розписи

Про це повідомили на сторінці товариства 25 жовтня.

«Будучи вже майже на фінішній прямій, у тій багато років захламленій і непримітній кімнатці за зеленими металевими дверима ми виявили розписию. Навіть кілька різночасових і цікавих шарів розписів. Їх ретельно зішкрабували, перебілювали і зафарбовували, але їх благородні тіні під тими всіма шарами збереглися», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у цьому приміщенні мають відкрити кав’ярню.

За результатом обстеження і попередніми висновками реставраторки Ірини Гірної, ці розписи належать до періоду початку діяльності товариства «Сокіл».

Знайшли також фрагменти цікавого декоративного пояска з китицями ягідок чудного кольору «індиго». Ймовірно, розпис датується 1930-ми роками.

 

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.