Під час пожежі на Тернопільщині загинув чоловік

Пожежа трапилась у приватному будинку в Кременці Тернопільської області.

26.01.2024
Під час пожежі на Тернопільщині загинув чоловік

Про це повідомляє Головне управління ДСНС Тернопільської області.

У кімнаті згоріло ліжко і речі домашнього вжитку.

“На місці пожежі було тіло власника цього домогосподарства. Рятувальників до гасіння пожежі не залучали, вогонь погас, не поширюючись далі у приміщенні”, — йдеться у повідомленні.

Наразі спеціалісти встановлюють причини загоряння.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.