Під час пожежі на Львівщині загинув чоловік та його дворічна онука

У Самборі сталось займання у житловому будинку. Врятувати вдалось одну із мешканок, але в помешканні знайшли тіла двох людей.

17.01.2024
Під час пожежі на Львівщині загинув чоловік та його дворічна онука

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області.

Пожежа виникла у житловому будинку на вулиці Милярській в Самборі 16 січня пообіді.

Надзвичайникам вдалось евакуювати 58-річну жінку, яка просила про допомогу із балкона. Очевидці повідомили, що у квартирі є чоловік та дитина.

Рятувальники розпочали пошук людей.

«На місці пожежі виявлено тіло власника квартири 1962 року народження та тіло дитини, 2021 року народження (внучка). Найбільш імовірно, що дідусь намагався врятувати внучку і накрив своїм тілом дитину. Адже рятувальники знайшли дівчинку під тілом дідусь», — йдеться в повідомленні.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.