Philip Morris інвестує 30 мільйонів доларів у нову тютюнову фабрику на Львівщині

Очікується, що виробництво буде запущено у 1 кварталі 2024 року.

20.06.2023
Philip Morris інвестує 30 мільйонів доларів у нову тютюнову фабрику на Львівщині

Тютюнова компанія Philip Morris International заявила, що інвестує понад 30 млн доларів у запуск нового виробництва у Львівській області. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Зазначається, що запуск нового виробництва “дозволить компанії повністю задовольнити внутрішній попит, створити сотні нових робочих місць і підтримати економічне зростання України сьогодні та у майбутньому”.

Підготовчі роботи щодо майбутньої фабрики почнуться у липні 2023 року. У компанії очікують, що виробництво буде запущено у 1 кварталі 2024 року.

“На новій фабриці працюватиме понад 250 людей, переважно на виробництві. Працевлаштування першочергово буде запропоновано працівникам харківського підприємства “Філіп Морріс”, – йдеться у заяві.

Компанія заявила, що працює на українському ринку з 1994 року і за цей час інвестувала в економіку України понад 700 млн доларів. Повідомляється, що у 2022 році “Філіп Морріс” сплатила в Україні 25,3 млрд грн податків.

Нагадаємо, у лютому 2023 року тютюновий гігант Philip Morris визнав, що йому “краще зберегти” свій бізнес в росії, ніж продати його на жорстких умовах через встановлені в країні обмеження.

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.