Патрульні у Львові допомогли жінці, яку на балконі закрив кіт

Вчора вдень, 13 вересня, на вулиці Грінченка у Львові поліцейські допомогли 65-річній жінці.

14.09.2023
Патрульні у Львові допомогли жінці, яку на балконі закрив кіт

Як повідомляє Патрульна поліція Львівської області,  небайдужа мешканка зателефонувала в поліцію та розповіла, що її сусідка дві години зачинена на балконі. Нещодавно остання перенесла складну операцію, тож хвилювання жінки було вкрай небажаним.

Патрульні приїхавши на виклик були здивовані, адже винуватцем події став кіт. Він стрибнув на двері балкона і зачинив там свою господиню.

Патрульний Остап Охримович піднявся до квартири на другому поверсі через вікно на драбині. Він звільнив жінку з пастки.

Жінка подякувала поліцейським за службу.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.