П’ятеро людей загинули внаслідок аварії автобуса FlixBus

ДТП трапилась на автомагістралі біля міста Лейпциг на сході Німеччини.

28.03.2024
П’ятеро людей загинули внаслідок аварії автобуса FlixBus

Як повідомляє  видання “Позиція. Всеукраїнська громадсько-політична газета”, щонайменше 20 людей отримали травми. Всього в автобусі було 53 пасажири та два водії. Трасу А9 закрито в обох напрямках.

Автобус популярного перевізника Flixbus вирушив з Берліна о 8-й ранку, через 170 кілометрів шляху він вилетів з траси, врізався в дерева і перекинувся.

«Точні обставини пригоди наразі невідомі. Ми, звичайно, тісно співпрацюємо з місцевою владою та рятувальниками на місці та зробимо все можливе, щоб швидко та повноцінно з’ясувати причину аварії. Наші думки з усіма, хто постраждав від цієї аварії, та з їхніми сім’ями», – прокоментував трагедію представник Flixbus Себастьян Мейєр.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.