Ну от що з українцями волелюбними не так, коли це стосується банально права на свіже повітря

Чому кожен другий раз в транспорті громадському Львова я відкриваю вікна і люки? Саме я. В інших випадках вони просто відкриті. Тобто, я не бачу, щоб ще хтось це робив.

13.09.2023
Ну от що з українцями волелюбними не так, коли це стосується банально права на свіже повітря

Заходжу, смердить сечею. Дуже.

Ясно було від кого. Якраз її неадекватний власник верещав і збирався на вихід.

Чи то боялись відкрити вікно, щоб не нариватись на смердюха, чи просто “А чому я?”.

Я схиляюсь до другої версії. Бо кожен другий раз я захожу в транспорт з запертим вікнами і їх відкриваю. Хоча для інтересу спостерігаю і бачу, що не лише мені душно. Інколи не відкриваю вікна і люки протягом певного часу, спостерігаючи, чи може таки хтось. Але ні.

Тому просто єдине питання: чому львіяни часто вважають, що вони такі о@єнні і унікальні, коли стосується питань свободи?

Коли навіть за свободу дихати свіжим повітрям вони чекають крайніх? (Ок, я не узагальнюю, але я про більшість).

П.С. можете ображатися , обзиватися, але досвід еного літа у Львові і запаху сечі, яка досі в мене в носі, бо не вивітрювалачь при закритих вікнах,поки я їх не відкрила, доводить протилежне.

А ще, вчора на Вірменській, де багато літніх столиків, сперечались між собою на парапеті три чувака за 60 – російською. Місцеві бухарі з нащадків “освободітєдєй”.

Вгадайте, чи хтось, крім мене, за 20 хвилин їх російськомовного крику з розбірками зробив їм зауваження, що вони заважають іншим людям відпочивати?

Я чогось не розумію.

Автор: Мар’яна П’єцух

Джерело

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.