Нетверезий водій у Львові назвався священником і пропонував хабар патрульним

У понеділок, 2 жовтня, поліція отримала повідомлення, що водій Jeep Compass на вул. Підміській у Львові порушив правила дорожнього руху.

04.10.2023
Нетверезий водій у Львові назвався священником і пропонував хабар патрульним

Про це повідомляє Патрульна поліція Львівщини.

Патрульні запропонували 54-річному водієві пройти перевірку на стан сп’яніння. Він сказав, що зранку мав літургію, проте поліцейські заспокоїли його, що кількість вина, яку вживають під час причастя, не впливає на показники пристрою.

Водій погодився, але хитрував під час проходження тесту, також сказав, що він священнослужитель. Врешті пристрій Drager показав результат – 1,26 проміле, що в шість разів перевищує норму.

Під час складання адмінматеріалів водій декілька разів пропонував поліцейським хабар. Попри неодноразові попередження про кримінальну відповідальність, він засунув у кишеню інспектору 2500 грн. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Під час очікування на приїзд слідчих, водій знову підійшов до інспекторів, тепер зі знайомим, який почав пропонувати більшу суму хабаря. Чоловіки пропонували 15 тис. грн, щоб патрульний міг їх передати «на службу Божу».

На попередження про кримінальну відповідальність чоловіки не зважали. На чоловіка склали протокол за керування транспортним засобом в стані сп’яніння. Справу передали слідчим.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.