Нетверезий водій у Львові назвався священником і пропонував хабар патрульним

У понеділок, 2 жовтня, поліція отримала повідомлення, що водій Jeep Compass на вул. Підміській у Львові порушив правила дорожнього руху.

04.10.2023
Нетверезий водій у Львові назвався священником і пропонував хабар патрульним

Про це повідомляє Патрульна поліція Львівщини.

Патрульні запропонували 54-річному водієві пройти перевірку на стан сп’яніння. Він сказав, що зранку мав літургію, проте поліцейські заспокоїли його, що кількість вина, яку вживають під час причастя, не впливає на показники пристрою.

Водій погодився, але хитрував під час проходження тесту, також сказав, що він священнослужитель. Врешті пристрій Drager показав результат – 1,26 проміле, що в шість разів перевищує норму.

Під час складання адмінматеріалів водій декілька разів пропонував поліцейським хабар. Попри неодноразові попередження про кримінальну відповідальність, він засунув у кишеню інспектору 2500 грн. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Під час очікування на приїзд слідчих, водій знову підійшов до інспекторів, тепер зі знайомим, який почав пропонувати більшу суму хабаря. Чоловіки пропонували 15 тис. грн, щоб патрульний міг їх передати «на службу Божу».

На попередження про кримінальну відповідальність чоловіки не зважали. На чоловіка склали протокол за керування транспортним засобом в стані сп’яніння. Справу передали слідчим.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.