Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?

Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.

08.10.2023
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?

На вседозволеності Завадського львівські медіа нещодавно акцентували увагу у зв’язку з використанням ним автомобіля Lexus LX 450D із проблисковим маяком спецслужб та подвійних (цивільних та схожих на військові) номерних знаків, які можна змінити на ходу.

«Реальний незаконний орендар – власник Брюховицького озера Андрій Завадський. Яка курва його кришує?» – писав тоді львівський журналіст Олег Радик, який оприлюднив відео, на ньому зафіксовано як Завадський, ні від його не приховуючись, в центрі міста змінює номери автомобіля.

Таке є саме питання напрошується у зв’язку з фактами, які свідчать про безкарне використання Андрієм Завадським «липових» печаток.

З судового реєстру, зокрема, вбачається, що Завадський, окрім вище названої кримінальної справи, фігурував у кримінальному провадженні №12022141380000258 від 14.03.2022 року за ч.1 ст.263 КК України, яке стосується незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Водночас з ухвали слідчого судді Галицького районного суду м. Львова Романюка В.Ф. від 04.04.2022 р. (по даному кримінальному провадженню) відомо про проведення обшуку в будинку Завадського, у ході якого було виявлено та вилучено у тому числі печатки та відтиски печаток, що належали «фігуранту».
З цієї ж ухвали також відомо, що дані печатки та відтиски печаток були повернуті Андрію Завадському «на зберігання (володіння) як законному володільцю та добросовісному набувачу» (разом з сімома вилученими мобільними телефонами). Таке рішення суд ухвалив, задовільнивши клопотання його адвоката про скасування арешту майна – на предмети, вилучені під час обшуку.

“Поміж цих предметів, які повернули Завадському, були печатки та відтиски печаток низки фірм (у тому числі фірм, які не мають до нього жодного відношення), державних реєстраторів, районних адміністрацій Львівської міськради, Брюховицької селищної ради, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області, обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та Експертної оцінки», військових частин, Міністерства оборони України. А «на ряду» з цим майном Завадському віддали на зберігання (володіння) також вилучені під час обшуку відтиски підписів моїх близьких родичів (бабусь), які він використав під час афери із знесенням в Брюховичах належних їм будинків, – розповів львівський бізнесмен Тарас Мірус, за заявою якого відносно Андрія Завадського львівськими правоохоронцями було відкрито одне з кримінальних проваджень. – В загальному ж ситуація виглядає так: На Львівщині діє організована злочинна група, якою «верховодить» Завадський, та яка упродовж тривалого часу спеціалізується на заволодінні чужим майном – шляхом підроблення документів. Поліція розслідує об’єднану кримінальну справу за фактами підробок (йдеться про цілу низку епізодів). А тим часом вилучені під час обшуку речові докази суд «віддає» «добросовісному набувачу».

 

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.