Начальника відділу Західного управління Держпраці затримали на хабарі у Львові

Євгена Сметанюка підозрюють в отриманні 8000 грн за погодження документа з охорони праці.

28.02.2024
Начальника відділу Західного управління Держпраці затримали на хабарі у Львові

27 лютого правоохоронці затримали за підозрою в одержанні хабара начальника відділу Західного міжрегіонального управління Держпраці та посередника, який передавав гроші.

Як розповіли ZAXID.NET у департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції, підозрювані вимагали та одержали хабар 8 тис. грн від посадовців ТОВ у Львові за безперешкодну реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

Затриманим готують підозру за отримання хабара (ч. 3 ст. 368 ККУ).

За інформацією ZAXID.NET, затриманим виявився начальник відділу з питань безпеки праці Західного міжрегіонального управління Держпраці Євген Сметанюк та посередник, який передавав гроші.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.