На Тернопільщині ув’язнили ексначальника одного з управлінь Держпродспоживслужби

Тернопільський міськрайонний суд відправив за ґрати на п’ять з половиною років посадовця, який вимагав хабар.

27.02.2024
На Тернопільщині ув’язнили ексначальника одного з управлінь Держпродспоживслужби

Як повідомляє пресслужба ДБР, чоловік вимагав хабар у представника місцевого підприємства-імпортера декоративних рослин за безперешкодне проходження фітосанітарного контролю та внесення відповідної відмітки в базу даних «Єдине вікно».

За «винагороду» у 600 гривень за одну машину з товаром посадовець обіцяв пришвидшити усі процедури й навіть змінити графік роботи своїх підлеглих, які проводитимуть огляд.

14 квітня 2021 року, під час одержання 8,4 тисячі гривень, фігуранта затримали првоохоронці. У червні 2021 року ДБР завершило розслідування і скерувало обвинувальний акт до суду.

Минулого тижня суд визнав фігуранта винним у вимаганні хабара та присудив йому 5,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.