На Тернопільщині жінка виколола око дворічному сину

Експертиза визнала обвинувачену осудною, тобто такою, що усвідомлювала свої дії й могла керувати ними. 

23.12.2022
На Тернопільщині жінка виколола око дворічному сину
Фото: умовне

Як повідомили у Тернопільській обласній прокуратурі, до суду скерували обвинувальний акт щодо жительки міста Бережани, обвинуваченої в нанесенні умисних тілесних ушкоджень своєму дворічному синові (ч. 2 ст. 121 КК України).

Встановлено, що жінка навмисне виколола голкою око своєму синові. Вона перебувала разом з ним у лікарні з підозрою на інфекційне захворювання у дитини. Коли діагноз не підтвердився, вона навмисно пошкодила очне яблуко дитині медичною голкою. Лікарі повідомили про її вчинок правоохоронців. Мотивів свого вчинку жінка не пояснила нікому.

“Зараз жінка перебуває під вартою. Їй інкримінували вчинення умисного тяжкого тілесного ушкодження способом, що має характер особливого мучення, яке спричинило втрату функції органу та поєднане зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину”, – заявили у прокуратурі.

Зараз дитина знаходиться у безпеці. Через ушкодження хлопчик осліп на одне око. Розслідування здійснювали слідчі поліції. 

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.