На Тернопільщині засудили чоловіка, який займався контрабандою культурних цінностей

Він переправив за кордон 197 скіфських наконечників до стріл.

14.12.2022
На Тернопільщині засудили чоловіка, який займався контрабандою культурних цінностей
Фото: Тернопільська обласна прокуратура

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.  

Житель Кременеччини під виглядом документів незаконно відправив до Республіки Польща для продажу колекцію зі 197 наконечників до скіфських стріл VII ст. – III ст. до н.е.

Чоловіка визнали винним у закінченому замаху на контрабанду культурних цінностей, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 201 КК України).

Йому призначили покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією майна. 

Враховуючи щире каяття обвинуваченого та сприяння у розслідуванні злочину, суд, згідно зі ст. 75 КК України звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки. Також уже засуджено і його спільника.

За вироком суду, культурні цінності, які є колекцією археологічних предметів VII ст. – III ст. до н.е. конфісковано у власність держави.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.