На Тернопільщині засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації

Тернопільський апеляційний суд на 3 роки та 1 місяць засудив чоловіка, який відмовився від мобілізації.

23.10.2023
На Тернопільщині засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації

Як повідомляють Тернопільські події, про це йдеться у вироку суду.

Перша інстанція суду покарала чоловіка до іспитого терміну, проте прокурор оскаржив цей вирок.

Відомо, що чоловік 6 квітня пройшов ВЛК, яка визнала його придатним до служби в ЗСУ. Чоловік отримав повістку та повинен був прийти до військкомату, проте цього не зробив.

На суді прокурор просив покарати ухилянта до 4 років позбавлення волі. Представник засудженого просив залишити йому іспитовий термін.

Тернопільський апеляційний суд задовольнив клопотання прокурора частково та засудив чоловіка до 3 років та 1 місяця реального терміну позбавлення волі.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.