На Тернопільщині випустили на природу кажанів, які зимували у парку

Кажани були знайдені на початку зими. Їх схованка була випадково порушена при проведенні ремонтних робіт і тваринам загрожувала загибель.

03.04.2024
На Тернопільщині випустили на природу кажанів, які зимували у парку

Про це повідомляє НПП “Дністровський каньйон”.

“Понад сотню кажанів передали до парку. Їх перевели у стан зимового сну”, — каже молодша наукова співробітниця парку Тетяна Микитюк.

У події взяли участь студенти-екологи Заліщицького фахового коледжу, учні та педагоги Заліщицької гімназії.

“Багато хто з них можливо вперше у житті зблизька бачив кажана, мав можливість потримати його у руці та погладити перед випуском у вільний політ“, — йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.