На Тернопільщині викрили групу людей, які збували наркотики в тюрмі

Двоє засуджених, які перебувають в Чортківській установі виконання покарань №26, організували постачання наркотиків до слідчого ізолятора і там їх продавали.

09.02.2024
На Тернопільщині викрили групу людей, які збували наркотики в тюрмі

Як повідомляє Поліція Тернопільської області, зловмисники передавали наркотики в спецустанову ретельно маскуючи їх: зашивали в одяг, ховали в харчові продукти, в засоби особистої гігієни та інші речі.

Постачання наркотиків на територію ізолятора налагодив один із “кримінальних авторитетів”. Чоловік 25 років з 50-ти провів у тюрмах за квартирні крадіжки та збут наркотиків. Він змусив кількох осіб на волі купувати наркотики та передавати їх в СІЗО. Окрім цього чоловік організовував серед ув’язнених заборонені азартні ігри для поповнення “злодійської каси”.

Правоохоронці провели одночасно 10 обшуків на території Тернопільської області. Шість – за місцями проживання спільників та 4 в ізоляторі. Серед вилученого – гроші, мобільні телефони, сім-картки, наркотики та записники із клієнтською базою.

Двом організаторам та двом спільникам уже оголосили підозри.

Максимальне покарання за інкримінованими статтями – до 15 років позбавлення волі.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.