На Тернопільщині в громадянки Росії конфіскували землю

Бучацький районний суд примусово припиненив право власності на земельну ділянку площею 0,68 га, яка належить громадянці держави-агресора.

05.07.2023
На Тернопільщині в громадянки Росії конфіскували землю

Про це повідомляє Прокуратура Тернопільської області.

Громадянка РФ  у червні 2021 року успадкувала земельну ділянку сільськогосподарського призначення на території Золотопотіцької територіальної громади Чортківського району.

Як з’ясувалось, жінка порушила норми Земельного кодексу України та не відчужила її упродовж року з часу набуття права власності.

Прокуратура пред’явила позов до суду.

Відтак,  право власності на вказану земельну ділянку припинено шляхом її конфіскації на користь держави.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.