На Тернопільщині підрядник поверне військовій частині 3,5 млн грн

Львівська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері звернулася до Господарського суду Тернопільської області з позовом про визнання недійсними договорів підряду та стягнення з товариства “Ферохіт” понад 3,5 млн грн.

12.12.2023
На Тернопільщині підрядник поверне військовій частині 3,5 млн грн

Між товариством “Ферозіт” та військовою частиною було укладено договори підряду, окремими положеннями яких передбачено включення ПДВ до ціни робіт. Прокурор зазначив, що такі положення угод не відповідають вимогам податкового кодексу України, оскільки операції з будівництва житла, що будується за державні кошти, звільняються від оподаткування ПДВ, повідомляє видання “Тернополяни”.

Суд взяв до уваги те, що предметом спірних договорів було виконання робіт з будівництва багатоквартирного будинку для військовослужбовців за державні кошти, а такі операції підлягають звільненню від оподаткування ПДВ.

Відтак, суд визнав недійсними окремі положення договорів, а саме – в частині включення в ціну робіт суми ПДВ та стягнув з підрядника 3 541 503,63 грн на користь військової частини, які безпідставно привласнили.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.