На Тернопільщині оштрафували жінку через сварку зі свекрухою

У Тернопільській області на 170 грн оштрафували невістку через сварку зі свекрухою.

11.12.2023
На Тернопільщині оштрафували жінку через сварку зі свекрухою

Про це йдеться у постанові Збаразького райсуду, повідомляє видання Тернопільські події.

За даними суду, жінка вчинила домашнє насильство в сім’ї відносно свекрухи.

Невістка погрожувала їй фізичною розправою та виражалась образливими словами, тим самим завдала шкоди психологічному здоров’ю.

На засідання суду жінка не прийшла.

Проте суд ощтрафував її на 170 грн.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.