На Тернопільщині ліквідували організацію, яка торгувала наркотиками в країнах ЄС

Правоохоронці викрили злочинну організацію, 6 учасників якої виготовляли й розповсюджували наркотики в Україні та за її межами, із щомісячним заробітком по 20 млн грн.

26.01.2024
На Тернопільщині ліквідували організацію, яка торгувала наркотиками в країнах ЄС

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

“У результаті спецоперації на території Тернопільської, Київської, Вінницької, Хмельницької та Черкаської областей нейтралізовано злочинну організацію наркоторговців. Під час оперативних заходів затримано 6 учасників угруповання, які виготовляли та збували промислові обсяги амфетаміну, α-PVP, мефедрону LSD”, — йдеться у повідомленні.

Учасники групи щомісяця виробляли до 40 кг заборонених речовин на загальну суму понад 20 млн грн. Вони облаштували 2 нарколабораторії.

“Зловмисники спробували продавати синтетичні наркотики та психотропи до Євросоюзу. Щоб переслати заборонені речовини за кордон, використали поштові сервіси, а замовлення ховали у коробках з побутовою технікою”, — зазначили у дописі.

Для пошуку клієнтів учасники угруповання створили мережу спеціалізованих Телеграм-каналів, де пропонували весь “асортимент власної продукції”.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.