На Тернопільщині диких лебедів вразило струмом

На Тернопільщині рятують двох диких лебедів, які при польоті зачепилися за лінії електропередач та отримали удар струмом.

15.09.2023
На Тернопільщині диких лебедів вразило струмом

Про це повідомив місцевий активіст Роман Довбенко.

“Сьогодні неподалік приватного ставочку струмом вдарило двох диких лебедів… Одного з них ми знайшли і думали, що до вечора він відійде та полетить собі далі, але нажаль йому станом на зараз не краще, тому прошу спеціалістів порадити що робити. Варіант зарізати та зʼїсти не приймається”, – йдеться у дописі.

На відео видно, як птахи летіли та зачепилися за електричні проводи і впали.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.