На Тернопільщині дітей-сиріт залишили без грошової допомоги

Тернопільські прокурори в суді вимагають виплатити дітям-сиротам понад 100 тисяч гривень.

11.07.2023
На Тернопільщині дітей-сиріт залишили без грошової допомоги

Про це повідомляє Прокуратура Тернопільської області.

“Прокурори Кременецької окружної прокуратури подали позов до суду в інтересах держави до відділу освіти Кременецької міської ради про визнання протиправною бездіяльності щодо ненарахування та невиплати одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування – випускникам навчальних закладів”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 7 дітей соціально незахищених категорій, котрі закінчили заклади освіти, не отримали  одноразову грошову допомогу на загальну суму понад 100 тис грн.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.