На Тернопіллі помітили рідкісного лелеку. Фото

Червонокнижного птаха зустріли у Чортківському районі.

14.09.2022
На Тернопіллі помітили рідкісного лелеку. Фото
Фото Арсена Капустинського

Орнітолог заповідника “Медобори” Арсен Капустинський помітив чотирьох чорних лелек  під час харчових міграцій на річці Голодні стави.

Про це розповіли на Фейсбук-сторінці природоохоронної організації.

“Чорний лелека є рідкісним птахом, популяція якого є під загрозою через деградацію місць гніздування внаслідок вирубування лісів, знищення та спотворення лісів у смузі Лісостепу, фактор турбування з боку людини. Охороняється Червоною книгою України, Бернською та Бонською конвенціями, Угодою AEWA та конвенцією CITES”, – зазначили у природному заповіднику.

За словами фахівців, для збереження цього виду птахів необхідна сувора охорона старих лісів, усунення фактору неспокою з боку людей, а також охорона та відновлення водно-болотних угідь.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.