На Сихові ПЦУ збудує кафедральний собор замість церкви московського патріархату

У Сихівському житловому масиві зведуть Свято-Преображенський кафедральний собор ПЦУ.

24.08.2023
На Сихові ПЦУ збудує кафедральний собор замість церкви московського патріархату

Як повідомляє “Lviv.media”, храм збудують на проспекті Червоної Калини, 89 на території, де ще до квітня 2023 року стояла й незаконна каплиця УПЦ Московського патріархату.

Рішення про це у середу 23 серпня прийняли депутати Львівської міської ради.

Львівські обранці затвердили релігійній громаді Львівсько-Сокальської єпархії Української православної Церкви  парафії у Сихівському районі міста Львова” проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надали їй у постійне користування земельну ділянку площею 0,7640 га на просп. Червоної Калини, 89 для будівництва Свято-Преображенського кафедрального собору.

Нагадаємо, що мешканці Львова вже неодноразово висловлювали свій протест проти існування в цьому районі міста незаконної споруди московської церкви.

Торік у травні на стінах храму УПЦ на Сихові з’явилися написи “Дім Путіна”, “ФСБ”, “русня”, та інші слова, які ілюстрували проросійський та колабораціоністський характер діяльності УПЦ (МП). А у квітні цього року одна з вірянок церкви МП заявила, що війну з Росією почали ”щирі українці”.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.