На Різдво у Львові будуть спільні колядування біля ватр

Цього року на різдвяні свята у Львові облаштують тимчасові ватри, довкола яких будуть збиратись музиканти, мешканці і гості міста на спільну коляду.

18.12.2023
На Різдво у Львові будуть спільні колядування біля ватр

З 26 грудня по 7 січня у місті розставлять тимчасові ватри у визначених місцях, навколо яких збиратимуться виконавці музичних хорів, актори театру з вертепом, пластуни та запрошуватимуть мешканців та гостей міста до спільного колядування, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Основна ідея – зберегти та поширити традицію виконання колядок з різних куточків України, які намагаються знищити росіяни.

Розклад і локації:

  • 26 грудня 18:00 – біля короля Данила / «Дорога до Різдва» – вертеп за участі акторів Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва
  • 27 грудня 18:00 – біля короля Данила / Пласт
  • 29 грудня 17:00 – площа Ринок, 45 / хор «Gloria» Львівської музичної школи №8
  • 5 січня 17:00 – площа Ангелів (біля Гарнізонного храму святих Петра і Павла) / хор «Калинове гроно» Львівської школи мистецтв №11
  • 7 січня 19:00 – площа Музейна (перед Домініканським собором) / хор «Gloria» Львівської музичної школи №8

Для всіх охочих долучитись до колядувань в місті безкоштовно поширюватимуть Різдвяний співаник, розроблений міським управлінням туризму та Львівським скансеном. У ньому зібрали 11 колядок, що походять з різних регіонів України. Також можна завантажити електронну версію колядника.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.