На потреби ЗСУ Львівська ОВА скерувала ще понад 18,7 млн грн

Це черговий фінансовий ресурс для підтримки військових. Відповідне розпорядження підписав очільник області Максим Козицький.

24.11.2023
На потреби ЗСУ Львівська ОВА скерувала ще понад 18,7 млн грн

Для потреб оборони Львівська ОВА виділила 18 млн 686 тис грн, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Зокрема, кошти скерують на покращення умов перебування військових у одному з обласних медичних закладів, також на закупівлю автомобільної та спеціальної техніки, експертизу антенно-фідерних пристроїв та інші потреби.

Раніше Львівська ОВА профінансувала закупівлі дронів та антидронного обладнання для восьми військових підрозділів із Львівщини на 40 млн грн. Також на 38,9 млн грн профінансувала закупівлю необхідної для захисників та захисниць техніки. Зокрема, антидрон мобільний, безпілотні літальні апарати, акумулятори, зарядні станції, інвертори, прожектори, планшети, тепловізійні приціли та ін.

На сьогодні загальна сума фінансування програми «Безпечна Львівщина» складає близько 450 млн грн. У т.ч на підтримку військових формувань – 183 млн 655 тис.грн.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.