На Львівщині знесли ще один пам’ятник “освободітєлям”

У смт Гірник Червоноградської ТГ знесли ще один монумент радянської епохи.

26.07.2023
На Львівщині знесли ще один пам’ятник “освободітєлям”

Про це повідомляє “Декомунізація Львівщина”.

“Гірник нарешті позбувся того встиду біля школи. То тому так довго не могли її добудувати, бо той чорт радянський стояв перед нею.

Тепер школу відкриють, як і належить в Україні. Бо українські діти мають вшанувати українських героїв, а не проходити щоранку біля памʼятника окупанту.

Дякуємо Червоноградській районній державній адміністрації та свідомій громадськості, робимо спільну добру справу”, – йдеться у повідомленні.

“Завтра рушаємо побалакати з товаришами (тамбовскій волк їм) керівниками громад на червонопрапорну шахтарщину і прикордонщину. Найбільш проблемний район Львівщини по декомунізації. Червоноградський. І не має значення, очолює громаду атовець, свободівка чи колишній офіцер.

Чи такий вдалий девелопер, як мер Червонограда. Чи його поки що лише заступника заарештували. Чи успішні менеджери з розвитку Лопатина чи Великих Мостів. Чиї подвиги на нивах розвою області ще неоціненні належним чином. Відповідними органами.

Їх обʼєднує совок.

Любов до скульптур радянських солдат і родіноматєрєй.

Шансу переназвати Червоноград нема, до речі, бо він як був Клюсів, так ним і зостався”,повідомив вчора, 26 липня, Олег Радик, радник начальника Львівської ОВА.

 

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.